Lyžařská dovolená ve Švédsku a Norsku

Vezměte si čepici, brýle a rukavice – hory Švédska a Norska volají! Vychutnejte si vzrušující lyžování na úžasných sjezdovkách, ať už jste úplní začátečníci, nebo zkušení lyžaři. A pak, jak se blíží večer, zujte boty, zhluboka se nadechněte, uvolněte se a užijte si zábavu „aprés ski“. 

 

Když si rezervujete pobyt z naší nabídky „trajekt a ubytování“, ušetříte 20 % ceny lodního lístku. Pamatujte: vždycky, když si cestu a ubytování rezervujete společně, ušetříte! S naším partnerem Sembo pro vás máme úžasný výběr lyžařských destinací ve Švédsku a Norsku, od Idre přes Sälen a Geilo až po Hafjell.  V nabídce máme různé možnosti stylového a pohodlného ubytování, vždy v těsné blízkosti svahů.

 

Takže už zbývá jen zabalit si do auta všechno, co potřebujete pro svou lyžařskou dovolenou, a připravit se na vyplutí z Dánska na našich trasách z Frederikshavnu do Göteborgu nebo z Grenå do Halmstadu. Čeká vás nezapomenutelné dobrodružství!

 

Rezervujte nyní se Sembo

Skvělé lyžování ve Švédsku a Norsku

Rezervujte si trajekt + ubytování se Sembo

Ušetřete až 20 % při společné rezervaci trajektu + ubytování

Skvělé lyžování ve Švédsku a Norsku

Rezervujte si trajekt + ubytování se Sembo

Odjezd
Návrat

Zákaznický servis

Máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoci s rezervací? Kontaktujte naši zákaznickou podporu nebo vyhledejte odpovědi na své dotazy v části Často kladené otázky.