Nepřehlédněte

Vědět před odjezdem - všechny nejnovější cestovní rady a vstupní požadavky na vaši cestu.

Vydejte se ze Švédska na 36hodinovou mini plavbu do Německa

Dopřejte si  pohodovou mini plavbu s dostatkem prostoru a čerstvého vzduchu, zvýhodněnými nákupy na palubě a dobrým jídlem. Mini plavba z Göteborgu do Kielu zahrnuje 2 noci na palubě s útulnou kajutou a 1 den na prohlídku města Kiel s proslulým nákupním centrem CITTI. V našem palubním obchodě Bordershop navíc ušetříte 60 % v porovnání s nákupy ve Švédsku. Vítejte na palubě!

 

 

Smluvní podmínky

 

Na všechny rezervace a cesty se vztahují obchodní podmínky společnosti Stena Line

 

  • Příklad ceny za osobu ve standardní kabině s palandou pro 2 osoby. Cena zahrnuje přístavní poplatky a poplatky za ochranu životního prostředí. Počet míst závisí na dostupnosti. Na všechny mini plavby se vztahují podmínky ekonomického tarifu. K dispozici je omezený počet termínů, v červenci se nevyplouvá.
  • Z důvodů souvisejících s pandemií Covid-19 může být nutné upravit zábavní program nebo vybavení na palubě v souladu s aktuálními doporučeními v oblasti ochrany veřejného zdraví. 
  • Při překročení státních hranic může být vyžadován test na Covid-19 a/nebo doklad o očkování. Před cestou si prosím ověřte aktuální požadavky na cestování.

Plujte z Göteborgu do Kielu

Vydejte se na mini plavbu do Německa

Užijte mini plavbu plnou relaxu!

Plujte z Göteborgu do Kielu

Vydejte se na mini plavbu do Německa

Odjezd
Návrat

Zákaznický servis

Máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoci s rezervací? Kontaktujte naši zákaznickou podporu nebo vyhledejte odpovědi na své dotazy v části Často kladené otázky.